Oklejanie samochodów

Ponad dziesięcioletnie doświadczenie naszych specjalistów w branży wrappingowej daje gwarancję usług na najwyższym poziomie. Do oklejania pojazdów używamy sprawdzonych materiałów najwyższej jakości. Pracujemy głównie na foliach takich producentów jak: Arlon, 3M, Oracal, Avery Dennison

Specjalizujemy się w szerokopojętnym wrappingu, począwszy od zmian koloru poprzez ochronę lakieru po bezinwazyjne przyciemnianie szyb oraz oklejanie folią zadrukowaną.


Reklama na samochodach

Jeżeli nie satysfakcjonuje Cię zmiana koloru na jednolity, nasi graficy stworzą dla Ciebie wyjątkowy projekt w wybranej dziedzinie. Wykonujemy częściowe oklejenia, jak również realizację z całościowo zadrukowanej folii. Oferujemy również oklejanie reklamowe pojedynczych pojazdów oraz flot.

Przyciemnianie szyb

Chcesz ograniczyć nagrzewanie się wnętrza samochodu lub poprawić jego design? Wybierz bezinwazyjne przyciemnianie szyb, które również chroni pasażerów przed szkodliwym promieniowaniem. Szyby przyciemniamy bez demontażu tapicerki ani innych części pojazdu, dzięki czemu samochód nie traci gwarancji.

Ochrona lakieru

Jeśli chcesz zabezpieczyć lakier swojego samochodu przed zarysowaniami oraz odpryskami wybierz ochronną folię PPF(Paint Protection Film). Z łatwością ochroni ona lakier Twojego samochodu oraz inne  podatne na zarysowania powierzchnie przed uszkodzeniami użytku codziennego. Jest to najskuteczniejsza forma ochrony auta.

Dechroming

Diabeł tkwi w szczegółach, dlatego na poprawę efektu wizualnego oferujemy dechroming, czyli oklejanie  chromowanych części samochodu z reguły na czarny połysk, bądź mat. Ale jak to mówią: "Nasz klient, nasz pan", dlatego jesteśmy gotowi na pokrycie chromów kolorem wybranym przez klienta.